.

.

Висок Квалитет на Автомобил Врата се Справи со Капак Намали За Рено ЛАГУНА 2009 2010 2011 2012 без паметни влез копчиња

Висок Квалитет на Автомобил Врата се Справи со Капак Намали За Рено ЛАГУНА 2009 2010 2011 2012 без паметни

DEN 695.00
DEN 1007.52
-31 %
Достапност

По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена.Ако сакате пост со ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте со нас.
· Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.
· Ако било каков проблем се случило, ве Молиме да ни даде можност да се реши и нас контакт и ние ќе го реши секој проблем за вас во кратко време.
Повратни информации
· Наша цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите!
· Дали сте задоволни со нашата служба за производот, само цениме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН фидбек со 100% исполнети пет ѕвезди за сите DSRs.
· Доколку постои каква било избега стока, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.
ПРЕВОЗОТ
· Објектот ќе биде предаден во рок од 5 дена по целосната уплата.
· Ние исто така може да обезбеди изразат пост со ЕМС или DHL.5%
Наплата/Ја
Канада
Го оценувате (време пристигна)
0.
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.7%
Наплата/Ја
Русија
Го оценувате (време пристигна)
2. Цената е повисока од стандардните поштарина.9%
Наплата/Ја
Шпанија
Го оценувате (време пристигна)
3.
Земја
Време На Испорака
Работни дена +сабота+недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>40
Сад
Го оценувате (време пристигна)
5. Ако нема одговор во рок од 24 Часа , ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Масло Тип Совети
Вид На Налепница:
Ременче За На Врата Со Заштитен Филм
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
високо-забава
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
funduoo
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
категорија:
cheome маска
автомобил модел 1:
За Рено ЛАГУНА 2009 2010 2011 2012
забелешка:
без паметни влез копчиња
R

Производи во категоријата