.

.

Автомобил Налепници Налепници За Автомобил Додатоци Автомобил Стил Decals Бебе на Одборот Водоотпорен

Автомобил Налепници Налепници За Автомобил Додатоци Автомобил Стил Decals Бебе на Одборот Водоотпорен

DEN 76.00
DEN 138.24
-45 %
Достапност

големина 16cm*11cm Премиум Винил со 5+ години надворешен живот. Лесно да се Инсталира Лесно да се отстрани ( ве молиме имајте во предвид : Рефлективна бела материјал е да се погледне како сребро, кога под влијанија на светлина, рефлексијата ТОА ќе стане чиста бела )
Купувачот е задоволство е важно за нас. Ако кој било проблем, и тоа, само нас контакт,ние се трудиме да го реши тоа Убаво шопинг

Големина:
16CMX11CM
Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
зборови
Модел:
Предупредување Марка
Објектот Должина:
16cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Багажникот
Објектот Ширина:
11cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
f091
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
XY
R

Производи во категоријата