.

.

Метал Алуминиум Знаме на Германија Ајкула Автомобил Амблем Значка

Метал Алуминиум Знаме на Германија Ајкула Автомобил Амблем Значка

DEN 7200.00
Достапност


Материјал : Цинк Легура Функција : Еко-пријателски Лепак лента : Водоотпорен начин на производство : леене
Боја : Исто како и на Големина на слика : Прибл 11.3*2.8 cm Electroplating технологија : Хром Позлатен Контактното пакување : Opp вреќа MOQ : 50 Sets Надвор пакување : Картон

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
PYRUNDA
категорија:
3D
Објектот Ширина:
2.8cm
Објектот Должина:
11.3cm
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
CL-1125
is_customized:
Yes
Модел:
Возилото Логото
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Багажникот
Материјал Тип:
Метал
боја:
исто како на слика
is_customized:
Yes
MOQ:
50sets
Лепак Тип:
Силна Селотејп
Начин на производство:
Леене
Electroplating технологија:
Хром Позлатен
Материјал:
Алуминиум
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
3D
R

Производи во категоријата