.

.

Висок Квалитет Искра Сребро Сенди Bling Винил Завиткување Decal Меур За Слободни Телефон Лаптоп, Ipad Покрие Големина:1.52*30M

Висок Квалитет Искра Сребро Сенди Bling Винил Завиткување Decal Меур За Слободни Телефон Лаптоп, Ipad

DEN 10243.00
DEN 12050.88
-15 %
Достапност


Апликацијата Место : Автомобил, Мотоцикл, Јахта, Брод, лаптоп, Мобилен телефон, Iphone, Macbook, Мебел, итн.
Ве молиме обрнете внимание на целата опис пред да го купат. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ако се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, превозот време е за 10-60 работни ДЕНОВИ за различни земја. Ние сме тука на чекање за вашата е-пошта. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред.
Ние пакет за вашата стока многу добро.15 mm Материјал Флексибилни ПВЦ Лепак Висок Квалитет Отстранлив Лепак Балон за Слободни Да цел Живот Отворено 3 години, Затворен 6 години
1, Висок Квалитет На Производот;
2, Издржлив и лесен за работа со;
3, Воздушен Балон За Слободни (Ер Ослободување Канали);
4, Висок Квалитет на Отстранлив Лепак(Може да се ре-позиција за време на инсталацијата);
5, Флексибилни (Растеглив) со топлина пиштол Или фен за коса, Може да се користи на сите внатрешни или надворешни мазни површини. Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
aomior
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
USSG
категорија:
ПВЦ
Објектот Ширина:
1.52m
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
155cm
Објектот Должина:
30m
Објектот Дијаметар:
15cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ПВЦ
Точка име :
Сенди Дијамантски Сјај Винил
боја:
Сребро.
Функција:
Воздушен Балон За Слободни
Флексибилност:
Yes
R

Производи во категоријата