.

.

2017 Топла Продажба Кул Графика Boho Љубов Decal Бохемски Стрели Трендовски Битник Налепница Jdm

2017 Топла Продажба Кул Графика Boho Љубов Decal Бохемски Стрели Трендовски Битник Налепница Jdm

DEN 86.00
DEN 168.00
-49 %
Достапност


Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
C-Guo-654
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
14cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
R

Производи во категоријата