.

.

4 големини Риба Крап се Оди на Риболов Автомобил Налепница Decals Винил за Велосипед со Мотор Шлем Риба Резервоарот 3M H8127

4 големини Риба Крап се Оди на Риболов Автомобил Налепница Decals Винил за Велосипед со Мотор Шлем Риба

DEN 229.00
DEN 254.40
-10 %
Достапност


Производи име : Креативни Автомобил Налепница Резервоарот Decals Рефлексивни
Големина : 4 големини за да изберете
Пакување : 1 BUC
Детали :
Изработен од квалитетен материјал 3 M
Водоотпорен, ниту избледи, sunblock, рефлексивни, долготрајни, убаво декорација.
Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.
Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и сл
Повеќе стил и трговија на големо цена се достапни.
Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка за сите налепници во нашата продавница :
Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.
Рефлективна бела изгледа како sliver бела, тоа стана за да биде чиста бела со светлина.

Големина:
200mm, 150mm, 120mm, 100mm
Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
DXYMOO
Објектот Ширина:
0cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
Креативни налепница
Модел:
Број / Писмо
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
глава
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
0cm
Материјал Тип:
3M
R

Производи во категоријата