.

.

WRC Карбонски Влакна Радио Автомобил Антена За Chevrolet Cruze Equinox Volt Орландо Aveo Sonic седан РС

WRC Карбонски Влакна Радио Автомобил Антена За Chevrolet Cruze Equinox Volt Орландо Aveo Sonic седан

DEN 121.00
DEN 143.04
-15 %
Достапност

Контактирате за било која специфична наредби, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат потребите на клиентите.
За голема количина 's купувачи, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации и цени, попуст е достапен за мешан наредби.
Материјал : Алуминиумски + Јаглерод Влакна
Должина : 12cm (4.7")
Ширината на дното : 1.5 cm
Вклучува : адаптери во 4 заеднички големини
Лесно installtion,Без никакви модификации.
Тој исто така одговара на Повеќето Возила Со Завртка-Тип На Антена База.
Внимание :
Овој Објект е За AM/FM радио само. НЕ е компатибилен со сателитски радио и/или GPS систем.
Ве молиме Не го Купите, ако Вашето Возило Не Мора Завртка Во Вид на Антена
Пакетот Вклучува :
1 x Карбонски влакна антена
4 x Различни Големина Студ завртки
2 x Пластични Прстени

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Должина:
12cm
Модел:
Други
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Покривот
Бренд Име:
JINGHANG
Тип:
Други 3D Налепница
Име На Модел:
WRCTX018
Материјал Тип:
Алуминиумски + напредни карбонски влакна
R

Производи во категоријата