.

.

Автомобил Ентериерно уредување Калапи 5M За Рено Duster Лагуна Megane 2 3 Логан Captur Clio За Saab 9-3 9-5 93 За MG 3 јас zr

Автомобил Ентериерно уредување Калапи 5M За Рено Duster Лагуна Megane 2 3 Логан Captur Clio За Saab 9-3

DEN 173.00
DEN 216.00
-20 %
Достапност

Детали за производот : главно за автомобил автомобил вратата дупчиња декорација, нето декорација, декоративни штекер линија, автомобил табла декорација, капакот на багажникот трим, моторот покритие декорација, срцето, храбри и креативни, 4 боја факултативна, персоналните DIY, мала инвестиција, голем автомобил промени. нови декоративни линии не треба лепак на картичката со празнината на ок на заедничка големина, ве молиме да бидат сигурни да се купи Ох, не знам погрешно закон про нивниот автомобил може да се провери на инструмент-таблата и на вратата има мал отвор во 1mm подолу може да биде инсталиран о автомобил автомобил декорација линија вратата тапацир панел врата во борбата против декоративни јасно. производ во боја : црвена, сина, златна, сребрена инсталација чекори : card-монтирани, тоа значи дека картичка-подготвени, лесно да го инсталирате 1, за добра инсталација на јазот, тогаш лицето на добри и лоши декоративни картички за. 2, во аголот со еден пар ножици отсечени облик на триаголник 3, можете да користите мал tools да се носат украсни ленти на картичка, во прилог на јазот 4, инсталацијата не е завршена

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Должина:
5m
Модел:
ОЕМ
категорија:
3D
дизајн:
Цртан филм
Објектот Ширина:
0.1cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
LT-1
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
WZYQYH&AUTO
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
ПВЦ
R

Производи во категоријата