.

.

Автомобил Багажникот Најлон Јаже Нето /багаж нето-со поддршка За Рено Koleos Fluenec географска Ширина /Кадилак XTS SRX ATS CTS

Автомобил Багажникот Најлон Јаже Нето /багаж нето-со поддршка За Рено Koleos Fluenec географска Ширина

DEN 172.00
DEN 191.04
-10 %
Достапност

Опис : Материјал : Најлон Боја : црна Димензии : 40cm x 25cm Карактеристики : Уникатна форма, едноставен стил, лесно да се инсталира. Мазна, еластична нето, силна скалабилност, тоа нема да биде намалувањето за недостатокот на еластичност. Убава outlook, силни и издржливи. Лесно и безбедно се придава на страна на вратата со Велкро назад Одлична за де-cluttering и организирање на вашиот автомобил Како да го користите : Ако вашиот багажникот ентериер панел е мазна,треба да го користите 2 Компјутери 3 M адхезивна лента,а потоа се држи нето. Користете најлон куки и циклуси(Магија стап) се Држи на областа за која е на задниот дел стеблото што сакате да го инсталирате. Fitment : Универзална Пакет се Вклучуваат : 1 x Универзални Автомобил Багажникот Седиште Задните Складирање Нето

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Други
Име На Модел:
SMWD205
Бренд Име:
LARATH
Објектот Ширина:
25cm
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Налепница Сместување:
Багажникот
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Најлон
R

Производи во категоријата