.

.

ZDPARTS 10X 6Color Автомобил Худ Модифицирани Завртка Дихтунзи За Audi A3, B7 A4 Б8 B6 A6 C5 C6 П5 ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 B7 Голф 4 7 6 T4 T5 Поло

ZDPARTS 10X 6Color Автомобил Худ Модифицирани Завртка Дихтунзи За Audi A3, B7 A4 Б8 B6 A6 C5 C6 П5 ФОЛКСВАГЕН

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Достапност

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
ZDPARTS 10 X 6 Color Автомобил Худ Модифицирани Завртка Дихтунзи За Audi A3, B7 A4 Б8 B6 A6 C5 C6 П5 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Б6 B7 Голф 4 7 6 T4 T5 Поло
Опис на производот : На крилата подлошки ќе одговара на било 10мм гром дупка под хаубата. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. На 6 Mx20 завртки се препорачува за сите делови под хаубата како што fenders, фарови, браници. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Секој спор предизвикан од ова е неразумно.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Должина:
2cm
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Дијаметар:
1.9cm
Објектот Ширина:
2cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
Тип:
Алуминиум Налепница
Објектот Висина:
0.1cm
Вид На Налепница:
Други
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ZDPARTS
is_customized:
Yes
Име На Модел:
luosidianpian
Налепница Сместување:
глава
Автомобил:
за универзален автомобил
R

Производи во категоријата