.

.

TSAUTOP автомобил стил воздушни меурчиња за слободни 1.52x20m розово злато бисер метал филм

TSAUTOP автомобил стил воздушни меурчиња за слободни 1.52x20m розово злато бисер метал филм

DEN 11947.00
DEN 12576.00
-5 %
Достапност


Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
DG
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
20m
Бренд Име:
TSAUTOP
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
14cm
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Објектот Дијаметар:
14cm
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
152m
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
боја:
Роуз Злато
Големина:
1.52x20m
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
ПВЦ
R

Производи во категоријата