.

.

Индивидуализира HD Черепот Худ Decal Автомобил Хаубата Графити Налепници со Заштитен Филм Авто Графика Decals Моторот Покритие Маскирна Винил

Индивидуализира HD Черепот Худ Decal Автомобил Хаубата Графити Налепници со Заштитен Филм Авто Графика

DEN 2232.00
DEN 2565.60
-13 %
Достапност

Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНО пакување и додатоци. Сериозни Купувачот Само! Никаков контакт, но неутрални или негативни повратни информации купувачот не се прифатени ве Молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите терминот
. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Ali Express Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
Овој производ е водоотпорен сончање, траен боја, никогаш нема да згаснат. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите. Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира исти ! Погоден за сите модели ( По ставање на ред, ве молиме да ни кажете што модели на автомобили) Ако ви треба друг Шаблон или други големина, ве молиме да ни кажете Не. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Реконструкцијата се само понудени за неисправни производи пријавува во рок од 7 дена по приемот. Купувачите ја прифатат одговорноста да се плати за враќање товар за било какви причини . Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Филмот површина е светла!
Нормален автомобил худ големина 1.

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
53inch
категорија:
Налепници
Име На Модел:
CNS_3877938
Модел:
Оган Елементарен
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
глава
Објектот Должина:
59inch
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
Elumay
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
KK
Водоотпорен функција:
Yes
занаети:
HD печатење
R

Производи во категоријата