.

.

13.7*11.5 CM англиски Бул Куче Автомобил Налепница Забава Смешно Животно Прозорец Налепници Автомобилски Додатоци C6-0505

13.7*11.5 CM англиски Бул Куче Автомобил Налепница Забава Смешно Животно Прозорец Налепници Автомобилски

DEN 62.00
DEN 103.20
-40 %
Достапност

Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Понудата Со Доверба!
.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Налепница Сместување:
прозорецот
Име На Модел:
C6-0505
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
13.7cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
11.5cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепници:
автомобил налепница
R

Производи во категоријата