.

.

12.3 CM*10.2 CM Автомобил Налепница Симпатична Граничниот Коли Куче Кул Милениче Peeking Куче Автомобил Прозорец Задните Decal Црна/Sliver C8-0119

12.3 CM*10.2 CM Автомобил Налепница Симпатична Граничниот Коли Куче Кул Милениче Peeking Куче Автомобил

DEN 57.00
DEN 96.96
-41 %
Достапност

Генерално може да достигне 20 до 60 дена. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници .
Превозот :
1. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Бидејќи фокус, па професионални
.100% гаранции нови добра со добра состојба .
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела.2 CM Автомобил Налепница Симпатична Граничниот Коли Куче Кул Милениче Peeking Куче Автомобил Прозорец Задните Decal Црна/Sliver C8-0119
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C8-0119
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
12.3cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
10.2cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Боја:
Црна/Sliver
Налепница:
автомобил налепница
R

Производи во категоријата