.

.

15.4 CM*11.3 CM Животот Е Краток Риба Гол Смешно Decal Налепница Автомобил Автомобил Стил Црна/Sliver C8-0057

15.4 CM*11.3 CM Животот Е Краток Риба Гол Смешно Decal Налепница Автомобил Автомобил Стил Црна/Sliver

DEN 61.00
DEN 103.68
-41 %
Достапност

Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Враќање и промена е сега на располагање.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Генерално може да достигне 20 до 60 дена. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
Превозот :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба . Бидејќи фокус, па професионални
. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.( Кога купувачот наредби за помалку од $7.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници .)
Гаранција :
1.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C8-0057
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
15.4cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
11.3cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница
R

Производи во категоријата