.

.

15.9*13.2 CM Мода Човековата Еволуција Параглајдерство Автомобил Налепници Цртан филм Мотоцикл Винил Decals Црна/Сребрена C7-0701

15.9*13.2 CM Мода Човековата Еволуција Параглајдерство Автомобил Налепници Цртан филм Мотоцикл Винил

DEN 72.00
DEN 119.52
-40 %
Достапност


2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.2 CM Мода Човековата Еволуција Параглајдерство Автомобил Налепници Цртан филм Мотоцикл Винил Decals Црна/Сребрена C7-0701
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C7-0701
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
15.9cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
13.2cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница
R

Производи во категоријата