.

.

Topnavi 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил DVD Мултимедијален Плеер за Hyundai IX45 Autoradio GPS Навигација Аудио Стерео Bluetooth

Topnavi 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил DVD Мултимедијален Плеер за Hyundai IX45 Autoradio GPS Навигација

DEN 15359.52
Достапност


Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас, откако ќе се примени на објект.И тарифата е различен.
5 Тоа е подобро да се избере shippment со ЕМС или Кина пост ако вашиот пријател доаѓаат од руската Федерација/Turkey/Унгарија, бидејќи вашиот локален обичај е многу сериозен за увоз на пратката.Pls имајте на ум тоа.Ако вашата адреса е оддалечен од DHL/UPS-от,35е обвинет повеќе. Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето. Ние вредност, секој клиент и гаранција на задоволството.Ако стапите во контакт со нас и да не се добие одговор во рок од 24 часа (освен за викенди и празници).3 G dongle : 30usd
http : //www. Ова се случува повремено. Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повратни информации, можете да не контактирате без никакво двоумење и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.4,quad core,16 GB flash,1024*600 резолуција,со огледало линк функција!
Wifi е buit-во. Ние одговарајте на пораки во рок од 24 часа (освен за викенди и празници). Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораката. ако сте од руската Федерација , ве молиме оставете адреса вклучително и вашето целосно име и презиме кога ќе се направи нарачката,или ние не ги испраќаат.

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
OSD Language:
Vietnamese,Spanish,Portuguese,Danish,Indonesia,Swedish,Japanese,Czech,Greek,Korean,Polish,Turkish,Finnish,Welsh,French,Thai,Malay,German,Filipino,Dutch,Irish,Italian,Hebrew,Russian,Кинески (Традиционален),Кинески (Поедноставен),Англиски
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Din:
Двојно Din
ROM:
16g
Резолуција:
1024*600
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3 Плеери,Касета Играч,Полнач,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth
Од Моќ:
4*45W
Име На Модел:
Андроид е Радио за Автомобил GPS Навигација
Интерфејс:
ОЕМ
Макс Надворешна Меморија:
256g
Материјал Тип:
Добар квалитет
Бренд Име:
TOPNAVI
Големина На Дисплеј:
8
RAM меморија:
1G
Објектот Големина:
8inch
Објектот Тежина:
4kg
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
Објектот:
Андроид 4.4.4 Автомобил Dvd GPS За Hyundai IX45
Објектот Големина:
две din
посебни:
двојно начини за контрола за android IPOD(IOS)еден начин контрола(Стандард)
RAM меморија:
DDR3 1GB
Внатрешниот простор за складирање:
16G(може да поддржи 64G)
ПРОЦЕСОРОТ:
RK3188 ПРОЦЕСОРОТ
квалитет:
Врвот
Dual зона:
Yes
Макс аудио излез:
45W x 4 Одличен Звучен Ефект
Гаранција:
1 година гаранција и услуга живот
R

Производи во категоријата