.

.

Нови Оригинални 5 инчен LA050WQ2-SD02 LA050WQ2 SD02 LA050WQ2-SD01 LA050WQ2 SD01 LCD Дисплеј Модул со Екран на Допир

Нови Оригинални 5 инчен LA050WQ2-SD02 LA050WQ2 SD02 LA050WQ2-SD01 LA050WQ2 SD01 LCD Дисплеј Модул со

DEN 3360.00
Достапност

Нови Оригинални 5" инчен LA050 WQ2-SD02 LA050 WQ2 SD02 LA050 WQ2-SD01 LA050 WQ2 SD01 LCD Дисплеј Модул со Екран на Допир

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Име На Модел:
LQ050T5DG02
Големина На Дисплеј:
5
Бренд Име:
jupoco извор
Објектот Големина:
10X8X5
Објектот Тежина:
300g
Сместување:
Во Цртичка
Резолуција:
640x480
Материјал Тип:
Стакло
R

Производи во категоријата