.

.

1/4 Џек 6.5 mm(6.35 mm) за 6.5 mm(6.35 mm) Аудио Mono/Stereo Кабел Машки да Машки За Електрична Гитара Миксер Засилувач 3m 6m

1/4 Џек 6.5 mm(6.35 mm) за 6.5 mm(6.35 mm) Аудио Mono/Stereo Кабел Машки да Машки За Електрична Гитара

DEN 416.64
Достапност

Она што може да се стори е да се обиде да им помогне на Царинење. Сите предмети ќе бидат испратени што е можно побрзо, по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела и државни Празници во Кина). Транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги. Ние зависи од нашите Aliexpress углед и задоволство на клиентите за да се успее, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи секој ги задоволи клиентите со објектот. Купувачите Треба да бидете сигурни дека вашиот Поштенски код и Градот Име е 100% Точен.35 mm) Аудио Mono/Stereo Кабел
Опис
1,Боја : Црна
2,6. Нашите Превозот метод е многу пофлексибилен, Ако клиенти имаат посебни барања, ве молиме контактирајте со нас однапред. Доколку клиентите не се задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по добивањето на објектот, ние ќе ви ги даде Разумно Решение.35 mm електрична гитара,Миксер,Засилувач
5,Машки да се машки аудио конекција со кабел
6,Високи анти-мешање перформанси
7 : должина на Кабел : 3m(10ft);6m(20ft)
Превозот 1. Ние само брод потврдените адресата дадена на Aliexpress(не Можеме да брод на APO FPO DPO адреса). Ние сме во можност да ги преземат одговорност за било обичај задоцнување или данок, бидејќи тоа е тешко да се контролира.

Должина:
3m 10ft, 6m 20ft
Примена:
Говорник,Мултимедијални,Засилувач
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Машки
Пакување:
Polybag
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
Bochara
Конектор A:
Џек
Тип:
Коаксијален Кабли
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
6.35 mm машки да машки
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Примена:
Електрична Гитара
оклопна:
Фолија+Плетенка внатре
Конектор тип:
6.35 mm Машки да Машки со Пролетта
Конектор Боја:
sliver
Тип:
Аудио Продолжување Мозок, Коаксијален Кабли, Speakon
R

Производи во категоријата