.

.

1Pcs Мода 2018 Глуждот Свадба Бос Сандали Плажа Нога Накит Секси Синџир Женски Boho Кристал Anklet за жени

1Pcs Мода 2018 Глуждот Свадба Бос Сандали Плажа Нога Накит Секси Синџир Женски Boho Кристал Anklet за

DEN 269.00
DEN 336.00
-20 %
Достапност


Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
FASHIONSNOOPS
Должина:
52cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
A3404-1
R

Производи во категоријата