.

.

Аниме Мојот Сосед Totoro Наметка Office Home Носат Ќебе Тренерки

Аниме Мојот Сосед Totoro Наметка Office Home Носат Ќебе Тренерки

DEN 811.00
DEN 1622.40
-50 %
Достапност


Материјали : Дебела руно
Големина : 150cm * 72cm;
Објаснување : Користи како shawl, кејп, климатизација наметка, пижами и други користи;

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Блузи
Компоненти:
Врвот
Бренд Име:
NOWCOS
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
2018
Материјал:
Поларните руно
Знаци:
Сива totoro
Големина:
150cm * 72cm
Материјал:
Дебела поларните руно
Пакување:
Транспарентен ПП Вреќи
Цртани филмови, цртани тип:
Мојот сосед totoro
R

Производи во категоријата