.

.

cosplay костими Креатура Маскота костим За Возрасни Маскота костим Бесплатен превозот

cosplay костими Креатура Маскота костим За Возрасни Маскота костим Бесплатен превозот

DEN 2736.00
DEN 2879.52
-5 %
Достапност


започнете
крај 1.Употреба на маскота костим
-Реклама & Пропаганда, Промоции, Стока за продажба изложба
-Забава & Забавен, забавни Паркови, Рај, Различни партии.
-Прослави, Празници, Церемонии
Со убави и смешни слики, тие веднаш може да се привлечат луѓето внимание на вашиот движење, изложби, промоции и големи настани. Тие ќе го зголеми вашиот бренд вредност и афинитет во лесно пристапен начин.
Костимот вклучува главата, телото, рацете и нозете.Шефот на маскота се направени од ПЕНА, а со нето на лицето да се види ,така што лицето може да оди слободно. 2.Карактеристики : Материјал : Супер меки кадифен, PP памук, ЕВА, поли пена, пластика и др. Додатоци : Маскота главата, маскота тело, чевли опфаќа, рака покрива. Technic : рачно изработени Еко-Пријателски : Yes Костим Тежина : 8-11 фунти (4-5 Кг) 3.Големина избор :

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
12
Знаци:
креатура
Знаци:
Други
R

Производи во категоријата