.

.

Ао нема Сина изгонвач на бесове Okumura Rin Училиште Униформа Cosplay Костим Облека Целосен Сет

Ао нема Сина изгонвач на бесове Okumura Rin Училиште Униформа Cosplay Костим Облека Целосен Сет

DEN 3368.00
DEN 3783.84
-11 %
Достапност

Ако ви се задоволи со нас, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Ако не ви се допаѓа стоката која сте ја добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Ве молиме чувајте го во оригинална како што
прати и врати се на нас.
Проценката на превозот дена :
Кина Пост Воздух Mail : 15-60 работни дена.
Сосема нов и висок квалитет
Материјал : униформа платно
Пакетот вклучува : блуза+панталони+грб+вратоврска+појас
Жените Големина Висина (cm) Градите(cm) Половината(cm) на Колкот(cm) S 158-162 82-84 63-65 90-92 м 163-167 85-87 66-68 93-95 L 168-172 88-90 69-71 96-98 XL 173-177 91-93 72-74 99-101 X XL 178-182 94-96 75-77 102-104 X X X X X X X X X L 183-187 97-99 78-80 105-107
мажите Големина Висина(cm) Градите(cm) Половината(cm) на Колкот(cm) xs 158-162 87-89 75-77 88-90 S 163-167 90-92 78-80 91-93 м 168-172 93-95 81-83 94-96 L 173-177 96-98 84-86 97-99 xl 178-182 99-101 87-89 100-102 xxl 183-187 102-104 90-92 103-105 xx L 188-192 105-107 93-95 106-108
Забелешка : ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење
Превозот
Пред превозот, ние строго ќе тест секое парче за да се обезбеди квалитет.Ако постојат проблеми со квалитетот, ве молиме прво контактирајте со нашата служба за корисници штом си примил, што може да
потребни за снабдување со фото да го покаже тоа. (САД, Европа, Азија 10-25 дена; Јужна Америка, Африка 25-60 дена)
e Packet : 7 - 20 работни дена. Ние ќе ги провери следење тука.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, One Size
Извор:
Ао нема Сина изгонвач на бесове
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Панталони,Врвот
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
RUBU
Број На Модел На:
DM268
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
okumura rin
R

Производи во категоријата