.

.

VOCALOID Miku Guren Hyakki Yagyou Долго Бело Кимоно Furisode Cosplay Костим

VOCALOID Miku Guren Hyakki Yagyou Долго Бело Кимоно Furisode Cosplay Костим

DEN 2214.00
DEN 2487.84
-11 %
Достапност

Ако не ви се допаѓа стоката која сте ја добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Ако ви се задоволи со нас, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе ги провери следење тука.
По Продажба На Услуги
1.
Ако има некои непријатни за време на вашиот превозот, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници пред negetive
повратни информации, бидејќи ние ќе се обидеме потрудиме да им служи додека не се задоволи со нас.
Проценката на превозот дена :
Кина Пост Воздух Mail : 15-60 работни дена.
Превозот
Пред превозот, ние строго ќе тест секое парче за да се обезбеди квалитет.
Можете исто така да плати EMS, DHL, Fedex ако ви треба итно.

Големина:
S, M, L
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
RUBU
Број На Модел На:
VJ013
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Hyakki Yagyou
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Големина:
154-165cm, 168-175cm, 173-180cm
R

Производи во категоријата