.

.

Dragon Ball Супер Chichi Cosplay Костим Ноќта На Вештерките Костим Комплетен Сет Custom Size Жените Cheongsam Облека

Dragon Ball Супер Chichi Cosplay Костим Ноќта На Вештерките Костим Комплетен Сет Custom Size Жените Cheongsam

DEN 2064.00
Достапност

Прирачник за мерење,постојат 2-3cm во грешка,ве молиме да се разбере.Квалитет гаранција : производителот директно! Заштедите време и проблеми во пренесување на стоката од страна на големо или мало. За повеќето стандардна големина имаме акции тука и брод во рок од 3 работни дена, за custom size ве молиме оставете ја вашата висина, половината, биста и колковите број кога се направи нарачка.
2,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
3,Можеме да зависи од нашите клиенти задоволства за да се успее. Answer : ___________________________ Note : 1. Благодарение на нашите стилисти кои имаат долгогодишно искуство, и го прави cosplay костими, не бидете изненадени на бројните варијанти тука можете да најдете на посебна cosplay костими дека сте биле во потрага за во нашата продавница. Патем, она што е cosplay? добро, cosplay е краток за костимот игра, а тоа се случува кога илјадници ACG фанови толпата конвенција центар облечени како нивна омилена ACG ликови.Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка,штрајк,виша сила и слично.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во ЗАЧУВАМ се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. За илјадници модел на костим и видови на големина, некои специјални големина и носии е надвор од акциите , ве молиме оставете 5 ~ 7 работни дена за да се подготви.Костимот Вклучува : Cheongsam,Појас,Cappa,Панталони 2.
Зошто прават бизнис со нас? 1.
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ ВАШАТА ГОЛЕМИНА НА :
Однос на Налози
1,Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од (7) дена од денот на испорака.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Извор:
dragon ball
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
F106
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Додатоци
Знаци:
Chichi
Материјал:
Памук,Полиестер помеша
Вклучувајќи:
Cheongsam,Појас,Ракави,Панталони
Карактер Тип:
жените cosplay
Снабдување Тип:
cosplay костим
Оддел:
облека
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Без ракави
Извор:
dragon ball z
Формат:
Dragon Ball Z Chichi
Повод:
Ноќта На Вештерките Партија
R

Производи во категоријата