.

.

Katsura Kotaro Сребро Душата Кимоно Cosplay Костим

Katsura Kotaro Сребро Душата Кимоно Cosplay Костим

DEN 2640.00
Достапност


Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рамките на 3 дневна по примање на стварта.
6>Хип-Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.Времето за испорака е 10-15 дена.
- Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Ние им даде целосна наплата откако ќе добиете пакет.
Превозот и Враќање :
Костимот одлуки време е за 5-10 дена.
5>Половината-Најди зрели половината,на narrowest дел над вашата hipbone.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Но, ве молиме бидете сигурни дека костимот е како нивната оригинална состојба и сите додатоци премногу.
Градите (Машки)-Преземаат мерење на обемот во потполност точка на градите.
Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
7>Вашиот мобилен телефон или телефон, тоа е многу важно за нашата превозникот,ако е потребно.Prodcut име : Katsura Kotaro Сребро Душата Кимоно Cosplay Костим пакет се вклучени : кимоно
големина на табелата и мерење водич како што е подолу :
Костимот се сопствени направени ,ве молиме контактирајте ме на следниве информации :
1> Што се машки или женски?
2> Вашата тежина во КИЛОГРАМИ?
3>Вашиот височина во СМ
4>Биста (Женски)-Meassure на обемот околу потполност точка на биста со градник.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
141122002
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
кимоно
Знаци:
Katsura Kotaro
боја:
како Слика
Снабдувач Тип:
ОЕМ
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
R

Производи во категоријата