.

.

ЈУРИЈ!!! на МРАЗ Виктор Nikiforov Спорт уметничко Лизгање Тим Облека Качулка Грб Секојдневно Јакна Џемпер Униформа Одговараат на Грб+Кошула+Панталони

ЈУРИЈ!!! на МРАЗ Виктор Nikiforov Спорт уметничко Лизгање Тим Облека Качулка Грб Секојдневно Јакна Џемпер

DEN 3691.20
Достапност


Кинеската Нова Година (Spring Festival) доаѓа, ние бевме на одмор од Февруари.7-мо до 25 Февруари. Во текот на овие денови, ќе не донесе било предмети. Вашите нарачки & пораки може да биде примен од нормално, но ќе се постапува откако ќе се врати на работа. Се извинуваме за сите непријатности.
Costome Се Вклучени : Грб+Кошула+Панталони
Ние треба 10-20 дена да правејќи го овој костим, ако ви треба итна, ве молиме контактирајте со нас пред да ред, благодарам.
Кога ќе ма ke орде r, ве молиме кажете ни ја вашата мерења :
Костимот : 1.Пол 2. Висина 3. Тежина 4. Градите(Биста) 5. Половината 6. Колковите 7. Рамо ( Лево кон десно )
ЈУРИЈ!!! на МРАЗ Виктор Nikiforov Спорт уметничко Лизгање Тим Облека Качулка Грб Секојдневно Јакна Џемпер Униформа Одговараат на Грб+Кошула+Панталони

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Јуриј на Мраз
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Панталони,Врвот
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Z
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Виктор Nikiforov
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Јуриј!!! на Мраз
R

Производи во категоријата