.

.

Athemis Америка Армија Униформи Оска Сили Hetalia/APH Cosplay Костими Кул Кожа Палто

Athemis Америка Армија Униформи Оска Сили Hetalia/APH Cosplay Костими Кул Кожа Палто

DEN 3096.00
Достапност


Ние ќе се направи целосна наплата кога ќе добиете ret urn поштарина.
Ние ќе брод оваа точка да Русија со стандарден пост услуга со следење на број околу 20-30 дена, како што XRU, ЕМС. Големина на cosplay производи Ние може да обезбеди дете големина, женски големина, машки големина сопствени направени големина на облека .
Корисниците се одговорни за увоз на царината, но ние ќе се минимизира ризикот од плаќање на тоа.
1/ прифаќаме враќање не-погрешни предмети прифати сопствени направени големина костим.
Купување Белешки Важно Забелешки
1/ве Молиме проверете ја големината правилно според големината на табелата.
3/ве Молиме да обрнете внимание на е-маил пораки од нас за да се добие потврда за големината , одлуки и рок. Ве молиме проверете ја оваа ставка наскоро и,се обиде на облека, кога ќе се добие тоа.
Ние не го прифати ТРЕСКА /Лична чек или компанија Чек.
6/ве Молиме, напишете ја вашата големина и прецизни мерења на нас, ако ти треба некој обичај големина.
Ние ќе одговор на секое прашање во рок од 24 часа се во работен ден.Ние можеме да се обидуваме се потрудиме да го реши проблемот наскоро. Ние уште со нетрпение очекуваме да ја добиете вашата email за објектот, вклучувајќи какви било информации.
Ве молиме Имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира, како што се на штета по употребата, оштетувања од вода и така натаму. Големината на некои тимови е ограничен. За сопствени направени објект, проверете ги вашите вистински големина повторно.
Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и телефонски број предвидени.
7/Ако ви треба предмети во брзање или ќе имаат рок, pls контактирајте нè за тоа пред понуда. 6/ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми во првата кога ги добиете пакет.
Ние ќе брод оваа точка на други земји и области од EMS, хонг конг пост, освен APO/FPO. Големината на некои тимови е ограничена за ткаенина , desiging и занает.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Извор:
Оска Сили Hetalia
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Блузи
Број На Модел На:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Faux Кожа
Знаци:
САД
R

Производи во категоријата