.

.

925 фунта сребрен прстен 2017 гроздобер накит исклучителна 925 сребрен бисер циркон прстен модерна убавина за женски шарм прстен

925 фунта сребрен прстен 2017 гроздобер накит исклучителна 925 сребрен бисер циркон прстен модерна убавина

DEN 165.00
DEN 235.20
-30 %
Достапност

Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател.,следење бр.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Tks за вашата поддршка!.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days) или Хонгконг Пост Воздух Mail(околу 10-40days).Ако цел износ повеќе од $400,ќе испрати страна на курирската служба DHL,EMS за бесплатен превозот,кој ќе пристигне во 5-10 работни дена. Превозот : 1. Ако сакате да ја плати, се чувствуваат товар е премногу скапи, или се чувствуваат неразумно товар, Ако мислите дека цената е надвор од цената на производот премногу, ве молиме контактирајте со продавачот, продавачот ќе се базира на вашата земја, за да се утврди дали превозот е разумно Повратни информации : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
platinum позлата
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
15mm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Материјал:
бисер
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
HANZHOWEEL
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
ај-462
Материјал:
925 фунта сребрен прстен
1:
925 sterling silver жените прстен
2:
platinum позлата
R

Производи во категоријата