.

.

Моден Накит Канцеларијата дама прстен 1ct 5A Циркон камен AAAAA Cz свадба бенд прстени за жените 925 Sterling silver Женски Прстен

Моден Накит Канцеларијата дама прстен 1ct 5A Циркон камен AAAAA Cz свадба бенд прстени за жените 925

DEN 490.00
DEN 960.00
-49 %
Достапност


Плаќање и испорака

Прстен Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 9.5
Бренд Име:
vecalon
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Стил:
Канцеларија/кариера
Обликотшема:
Срцето
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
10мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Печат:
s925
Главниот Камен Големина:
7mm*7mm
Прстен Големина:
САД 5/6/7/8/9/10
R

Производи во категоријата