.

.

925 фунта сребрен прстен Женски пари пломба циркон сребрен прстен Женски шарм жените pendant Мода сребро pendant

925 фунта сребрен прстен Женски пари пломба циркон сребрен прстен Женски шарм жените pendant Мода сребро

DEN 84.00
DEN 120.00
-30 %
Достапност

Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
За нас : 1. може да ви помогне да следење на статусот на наредби.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. Ако сакате да ја плати, се чувствуваат товар е премногу скапи, или се чувствуваат неразумно товар, Ако мислите дека цената е надвор од цената на производот премногу, ве молиме контактирајте со продавачот, продавачот ќе се базира на вашата земја, за да се утврди дали превозот е разумно Повратни информации : 1.Tks за вашата поддршка!.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена. Превозот : 1.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
platinum позлата
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Површината Ширина:
11mm
Бренд Име:
HANZHOWEEL
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ај-457
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
овална
Кристално големина:
7*9mm
Материјал:
925 фунта сребрен прстен
1:
925 sterling silver жените прстен
2:
platinum позлата
R

Производи во категоријата