.

.

925 фунта сребрен прстен Нежен накит, сребро 925 мачка со циркони прстен модерна убавина за женски шарм прстен На мачка бисер 8m

925 фунта сребрен прстен Нежен накит, сребро 925 мачка со циркони прстен модерна убавина за женски шарм

DEN 165.00
DEN 235.20
-30 %
Достапност

,следење бр.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика. Ако сакате да ја плати, се чувствуваат товар е премногу скапи, или се чувствуваат неразумно товар, Ако мислите дека цената е надвор од цената на производот премногу, ве молиме контактирајте со продавачот, продавачот ќе се базира на вашата земја, за да се утврди дали превозот е разумно Повратни информации : 1. може да ви помогне да следење на статусот на наредби.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас.Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател.
За нас : 1.Tks за вашата поддршка!.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни . Превозот : 1.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.Ако цел износ повеќе од $400,ќе испрати страна на курирската служба DHL,EMS за бесплатен превозот,кој ќе пристигне во 5-10 работни дена.

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
platinum позлата
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
11mm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Материјал:
бисер
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
HANZHOWEEL
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
ај-463
Материјал:
925 фунта сребрен прстен
1:
925 sterling silver жените прстен
2:
platinum позлата
R

Производи во категоријата