.

.

Мали PMG 400w 12v/24v алтернатор генератор ја полните батеријата за Мобилен телефон

Мали PMG 400w 12v/24v алтернатор генератор ја полните батеријата за Мобилен телефон

DEN 6960.00
Достапност

Мали PMG 400w 12v/24v алтернатор генератор ја полните батеријата за Мобилен телефон
Драг пријател, pls кажете ни го вашето барање на : Volt : 12v или 24v Вратило број : Еднокреветни или Двокреветни
Ако нема опција од вас,400w 12v еден вратило PMG ќе бидат испратени.
Карактеристики за 400w постојан магнет генератор : Ниска start up брзина Ниска cogging вртежен момент Gearless, direct drive, ниски ВРТЕЖИ во минута генератор За употреба во сите средини, Одлична дисипација на топлина Наменета за 20-годишно работење живот.
Параметри за 400w постојан магнет генератор :
Слики за 400w постојан магнет генератор :
Цртеж за 400w постојан магнет генератор :
Цртеж за 400w постојан магнет генератор со монтажа база :
Цртеж за постојан магнет генератор систем :
Пакување :
Сертификат :
Фабриката слик :
Контакт со нас на :

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
NE-400SP
Тип:
постојан магнет wind генератори
Генератор тип :
Постојан-магнет 3-фаза
Номинална моќност:
400W
Номинална Напон:
12V/24V
Постојан Магнет Материјал:
Ретки Земјата NdFeB
Излезна Струја:
AC
Тежина:
5.5kg
Сертифицирани:
CE, ISO9001, SGS
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Номинална Вртежен Момент:
0.28 Nm
Номинална брзина ротира:
600r/m
R

Производи во категоријата