.

.

10pcs/многу M6*30 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Круг Spacer ќор-сокак Поврзете Орев OD=10мм

10pcs/многу M6*30 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Круг Spacer ќор-сокак Поврзете Орев OD=10мм

DEN 648.00
DEN 762.24
-15 %
Достапност

M630 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Круг Spacer ќор-сокак Поврзете Орев големина : D : D=10мм A=M6 L=30ММ B=15 MM
зошто да се купи од нас :
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Тип:
Други
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата