.

.

Средување на сечилото BS1010 deburring машина средување алатка NB1100

Средување на сечилото BS1010 deburring машина средување алатка NB1100

DEN 143.00
DEN 143.04
-0 %
Достапност


боја:
NB1100 X 1PCS, BS1010 X10 КОМПЈУТЕРИ
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
Yes
Материјал:
Легиран челик
R

Производи во категоријата