.

.

Преносни игла тема провира машина конец за шиење додатоци се справи со автоматско игла за шиење додатоци алатка

Преносни игла тема провира машина конец за шиење додатоци се справи со автоматско игла за шиење додатоци

DEN 191.04
Достапност


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Овој објект е игла threader. Добра алатка да им помогне на тема на машина за шиење игла повеќе лесно. За машина за шиење машина за шиење tretch машина за шиење, итн. Провира, размена на игли. Лесно може да помине низ окото на игла тема.
Пакувањето на производот : 1 x Шиење Алатка

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Бренд Име:
Halojaju
Број На Модел На:
ВИЕ-B40
Број На Модел На:
шиење алатки
Тип:
шиење прибор за шиење алатки
Име:
машина за шиење
Производот:
игла threader
Употреба:
scrapbooking алатки
R

Производи во категоријата