.

.

24 Заглавени Шарени Насликани Песок Табела Модел Железнички Патнички Бројки Скала од 1 до 87

24 Заглавени Шарени Насликани Песок Табела Модел Железнички Патнички Бројки Скала од 1 до 87

DEN 137.00
DEN 148.80
-8 %
Достапност

Состојба : 100% Сосема Нов Објект : Насликани фигури Големина : околу 20 mm (3/ 4") Скала : 1 : 87 Материјал : Plastic Condition : 100% Сосема Нов
Предмет : Насликани фигури
Големина : околу 20 mm (3/ 4")
Скала : 1 : 87
Материјал : Пластика
Овие се 24 X нови ХО скала бројки, како на сликата.
Голема колекционерски предмети.
Направи вашиот воз модел и други сценографијата модел повеќе шик.
Боите се не-олово-базирани и нетоксичен .
Уживаат.
Количина : 24 компјутери
Боја : колоритен, Како што е прикажано
стил : 24 различни стилови по постави Секој сет има 24 различни ставови, ние ќе ја Испрати на износот коинциденција
Совршен за изгледот или diorama
испорака :
24 X Модел Воз Негативец
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Бренд Име:
MAGICYOYO
Тип На Објект:
Кукли
R

Производи во категоријата