.

.

Аниме Цртан филм Nekono Kyuujitsu Neko Atsume Симпатична Убави Мачки Модел Играчки Мини ПВЦ Слика Девојки Играчки, Подароци 8-пакет

Аниме Цртан филм Nekono Kyuujitsu Neko Atsume Симпатична Убави Мачки Модел Играчки Мини ПВЦ Слика Девојки

DEN 846.00
DEN 1007.52
-16 %
Достапност


ОПИС
Име : Аниме Цртан филм Nekono Kyuujitsu Neko Atsume Симпатична Убави Мачки Модел Играчки Мини Бројки Девојки Играчки, Подароци 8-пакет
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% НОВИ
Големина : Околу 2~5cm
Пакет : спакувани во кутија

Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Димензии:
2~5cm
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Војник Додатоци:
Војник Сет
Mfg Серија Број:
Модел
Бренд Име:
Flevans
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Материјал:
ПВЦ
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Големина:
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
101590
Кукли Тип:
Модел
R

Производи во категоријата