.

.

Двојна Функција Тапа Aerator заштеда на Вода Aerator Млазницата Спреј Поток Кујнски Мијалник Тапа Aerator Машки Конец M24

Двојна Функција Тапа Aerator заштеда на Вода Aerator Млазницата Спреј Поток Кујнски Мијалник Тапа Aerator

DEN 383.52
Достапност

Двојна Функција Тапа Aerator заштеда на Вода Aerator Млазницата Спреј Поток Кујнски Мијалник Тапа Aerator Машки Конец M24
Модел No : М-5
АКО САКАТЕ СПЕЦИФИЧЕН ПРОТОК,ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС,НИЕ МОЖЕ да ВИ ПОМОГНЕ да ГО ОРГАНИЗИРАМЕ Функција : 2 Проток на Вода Дизајн - во Мека Меур Поток(1.2 GPM) и Силна Спреј(1.8 GPM) 360-Степен Ротирате Swiveling Супер Sprayer Можат да бидат опремени за да Кујна, Потоне Чешми, Бања Чешми и Тоалетот Чешми штедење енергија : заштеда на Вода 30%~70% (во споредба со стандардот bubbler) Поедноставен дизајн, Лесно да го инсталирате, Полиран хром финиш Дијаметар 24mm (машки навој), Одобрени од страна CE,ROSH,ACS сертификација
Пакување : 1pcs aerator со меур торба.

Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
Bathlia
Број На Модел На:
МА-5
Тип:
Аератори
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Проток:
5L/M(1.2 GPM)
Тема Siize:
Машки конец 24*1
Поток:
спреј поток и мека крак
Пакет информации:
1pcs со меур торба
R

Производи во категоријата