.

.

19.5 V 3.34 НА 65W AC адаптер DA65NM136 0RX929 DA65NM111 лаптоп, полнач за Dell Inspiron 1400 1401 1420 1420n 1470 1470N

19.5 V 3.34 НА 65W AC адаптер DA65NM136 0RX929 DA65NM111 лаптоп, полнач за Dell Inspiron 1400 1401 1420

DEN 616.80
Достапност

5 V Излез Тековната : 3.34 НА 65 W AC адаптер DA65 NM136 0 RX929 DA65 NM111 лаптоп, полнач за Dell Inspiron 1400 1401 1420 1420n 1470 1470 N Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :
. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19.34 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно.

Излезниот Напон:
19.5 V
Излезна Струја:
3.34 На
Број На Модел На:
DA65NM136
Компатибилен Бренд:
за Dell
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Приклучок Тип:
за сите
R

Производи во категоријата