.

.

TUKE ОЕМ Задните тркала брзина сензор WHT 003 858 Прелива ФОЛКСВАГЕН Touran ФОЛКСВАГЕН Tiguan Scirocco Passat Jetta Голф A3 TT Седиште Леон Толедо Altea

TUKE ОЕМ Задните тркала брзина сензор WHT 003 858 Прелива ФОЛКСВАГЕН Touran ФОЛКСВАГЕН Tiguan Scirocco

DEN 497.00
DEN 671.52
-26 %
Достапност

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2003-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2008 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 2008 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2005-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 2005-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Голф 2008-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Голф 2004-2008 "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2006-2010 A3 2003-2012 TT 2006 Octavia 2004-2013 superbe 2008 Седиште Леон 2005-2013 Седиште Толедо 2005-2009 Seat Altea 2004-2011 produit Partie Nombre : WHT 003 858 1 K0 927 808 1 KD 927 808 WHT 003 858 A

Hysteresis:
Стандард
Бренд Име:
TUKE
Резолуција:
Стандард
линеарна:
Стандард
Тип На Сензор:
Холцер
Мерен Опсег:
Стандард
Повторливост:
Стандард
Чувствителност:
Висок
ОЕМ Дел Број:
WHT 003 858 ,1KD 927 808 ,1K0 927 807,WHT 003 858 А,WHT003858
Тип:
задните тркала брзина сензор
Компатибилен Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Jetta, ФОЛКСВАГЕН Голф, ФОЛКСВАГЕН Eos,Седиште Леон
за автомобил:
ФОЛКСВАГЕН Touran,Scirocco,Passat, A3 ТТ
R

Производи во категоријата