.

.

2040 алуминиумски истиснување профил европскиот стандард 2040 v-слот бела или црна должина 600mm алуминиумски профил workbench 1pcs

2040 алуминиумски истиснување профил европскиот стандард 2040 v-слот бела или црна должина 600mm алуминиумски

DEN 134.00
DEN 134.40
-0 %
Достапност


Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Тип : 2040 европскиот стандард алуминиумски профил
Должина : 560mm , 588mm , 594mm , 600mm , 620mm
Боја : црна
Материјал : алуминиум 6063-T5
Пакување содржина : 1pcs 2040 алуминиумски профил
Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.

Големина:
560mm, 588mm, 594mm, 600mm, 620mm
боја:
Црна, Сребрена
Тип На Објект:
линеарни железнички
Број На Модел На:
2040
Бренд Име:
линк cnc
R

Производи во категоријата